Ana sayfa İSAD'dan Haberler İNSURTECH İMPARATORLARI İSTANBULDA

isad_haberler

İNSURTECH İMPARATORLARI İSTANBULDA

Insurtech imparatorlari Flyer

Insurtech İmparatorları İstanbul’da Bir Araya Geliyor!

Insurtech’in imparatorları, 3-4 Nisan 2019 tarihlerinde Renaissance Istanbul Polat Bosphorus Hotel’de düzenlenecek dev zirvede bir araya geliyor. Sigorta sektöründe evrim ve devrim yaratacak Insurtech teknolojisinin imparatorları İstanbul’da gerçekleştirilecek Global Insurtech Zirvesi’nde buluşuyor. Uluslararası bir zirve olarak düzenlenecek ve sigorta sektörü açısından katma değer oluşturacak bu önemli zirveye dünyanın dört bir yanından düşünce liderleri ve firmalar da katılım gösterecek.

 

Zirvede, sigorta sektöründeki yeni trendleri öğrenme, ulusal ve uluslararası newtorking gerçekleştirme, Start-up’lar ile tanışma ve şirketinizin gelecek stratejilerinin belirlenmesinde önemli bilgiler elde etme imkanı sağlayacaksınız.

Zirve hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.insurtechsummit.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

Zirvenin konuşmacıları, konuları ve tüm detayları hakkında sizlere bilgiler vermekten memnuniyet duyarız.

Zirve için Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir mail adresi üzerinden merak ettiğiniz konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca bu dev zirvede yerinizi ayırtmak ve İSAD a özel indirimli bilet avantajından yararlanmak için linke tıklayabilirsiniz.

TIKLAYINIZ!  https://tickets.euro-events.co/index.php?route=product/product&product_id=112

 10 üzeri katılımlarda kişi başı 400 Euro olarak fiyat uygulanacaktır.

 

 


tsrsb   acentelermeclisi   dask   sigortacili   sigortaci_gazetesi   sigorta_gov  tramer   tsev   tusaf  guvencehesabi     
   sigorta hasar takip merkezi hayat sigortası bilgi merkezisağlık sigortası bilgi merkezisigorta bilgi merkezisigorta tahkim komisyonu    sigorta-gundemi    sigorta-haber      

windows live messenger
limewire indir