Ana sayfa İsad ISAD Yeni Başkan Berrin Dinç

ISAD Yeni Başkan Berrin Dinç

berrin dinc

 

 

 

 

 

 

 

  

İSAD’ın en önemli destek aldığı çok eski ve yönetim kurulu üyeliği yapmış kişilerden oluşan haysiyet Divanı ortalama 20 yıllık üyelik en az dört dönem yönetim kurulu üyeliği yapmış tecrübeli isimlerden oluşuyor.

İSAD 57 yıllık geçmiş tarihinin ilk Kadın Yönetim Kurulu Başkanı Berin Dinç oldu. Berrin Dinç kendi yönetim kurulunu belirleyerek eski ve yeni tüm ekip ile birlikte daha başarılı çalışmalar yapacaklarının altını çizdi. Dinç, “İSAD önceden olduğu gibi değer katmaya, daha işbirlikçi ve uyumlu çalışmalar yapmaya devam edecektir” dedi.

Çok başarılı bir dönem geçiren İSAD özellikle projeleri, çözüm önerileri ile sektöre yön verirken acentelerin sorunlarıyla ilgili tespitleri ve önerilerin yanında çok güçlü ve etkili faaliyet raporu ile fark yaratıyor. Genel Kurul’da sunulan faaliyet raporu büyük beğeni alırken, bütçe onaylandı ve eski Yönetim Kurulu ibra edilerek yeni yönetim kurulu seçildi.

Güçlü kadrolar, özel faaliyetler

Seçilen Yeni Yönetim Kurulu kadrolarındaki güçlü, tecrübeli isimler dikkat çekiyor. Daha önce sigorta şirketlerinde üst düzey yöneticilik yapmış sonra acente olmuş kişilerin yanında, meslekte önemli üretimler ve uzun süren tecrübeye sahip yeni isimlerin değerli fikirler ve çalışmalar ile İSAD’ı daha da güçlendireceğinmin altı çizildi. Kadrolardaki üyelerin yüksek eğitim ve tecrübe düzeyleri ise özenle seçildiğinin ayrı bir göstergesi olarak karşımıza çıkıyor.

 Özellikle son dönemlerde ilk onda yer alan ulusal kanallarda ana haberlerde,tartışma programlarında ve basında düzenli olarak yer alarak, acente sorunları, çözüm önerileri, birçok sigorta branşında milyonlarca tüketicinin bilgilendirilmesi ve kanunlar yönetmelikler ile ilgili düzenli olarak bilinçlendirme çalışmalarında bulunması yapılan başarılı Faaliyetler Genel Kurulda üye acenteler tarafından da takdir edildi. Öte yandan yeni Yönetim Kurulunun birleştirici çözüm odaklı önemli hedeflerinin olması, güçlendirilen kadroları ile bunlara da ulaşma istekliliğini ortaya koyuyor.

SEÇİLEN YENİ YÖNETİM KADROLARI :

YÖNETİM KURULU

Berrin Dinç

Sedat Tunçbaş

Zeki Demir

Meral Dolanbay

Begüm Varyemez

Ahmet Saffet Öztepe

Erkan Ak

Kadriye Serbest

Evren Türken

Baran Uraz

Doğan Altuntaş

Özlem Özgenç

Taner Çakır

Yadigar Mataracı

Burçak Sabuncu

Orhan Fidancı

Muhsin Varol

Bahar Alpaslan

DENETLEME KURULU

Zeynep Çağlayan

Mustafa Yazıcı

Yaşar Taşkıran

Ali Ketenci

Neşe Aydın

Raziye Dündar

HAYSİYET DİVANI

Turusan Bağcı

Ahmet Z. Tunusluoğlu

Kamil Oral Ergündüz

Arif Ataker

Selcuk Ektaş

Alaettin pancaroğlu

Coşkun Duman

Ayıngül Akkaya

Süha Saglam


tsrsb   acentelermeclisi   dask   sigortacili   sigortaci_gazetesi   sigorta_gov  tramer   tsev   tusaf  guvencehesabi     
   sigorta hasar takip merkezi hayat sigortası bilgi merkezisağlık sigortası bilgi merkezisigorta bilgi merkezisigorta tahkim komisyonu    sigorta-gundemi    sigorta-haber      

windows live messenger
limewire indir